Zaregistrovat se  Přihlásit se
Přihlášky / Anmeldungen
 
Registrations only for Sunday 10/10/2010 ordered by club name Minimalizovat
Seznam přihlášek na neděli: Registrovaní závodníci z ČR přes přihláškový systém www.obhana.cz. Přihláškový systém je v provozu do 3.10.2010 18: hod.

Přihlášky na sobotu výhradně na email: OL-Conrad@t-online.de do 25.09.2010 s SI-čísly, Helmut Conrad, Dorfstr. 16 c, 01814 Bad Schandau, viz rozpis na stránce Rozpis.
 
Přihlášky. Online systém je uzavřen.

#Název oddílu OddílZávodníkKategorieSportidentPoznámka
1.Unregistered...Knotková Hana D16  
2.Unregistered...Nesměráková BarboraD16  
3.Unregistered...Katja -Christine GrossD350 
4.Unregistered...Michal BorákH21K  
5.Unregistered...Andreas SpenglerH21L500742 
6.Unregistered...Rychnovský FrantišekH21L0 
7.Unregistered...Milan NovotnýH35  
8.Unregistered...André BömeH450 
9.Unregistered...Stanislav BorákH55  
10.Unregistered...Viola ŠafaříkováHDR  
11.Unregistered...Jan RejnartP2  
12.Unregistered...Jan VálkaP2  
13AC Sparta PrahaSCPKošárková IvaD21L51568 
14AC Sparta PrahaSCPZavadilová NaďaD55336750 
15AC Sparta PrahaSCPJan BoudnyH21K51773 
16AC Sparta PrahaSCPPřeček ZdeněkH21K500289 
17AC Sparta PrahaSCPVrabec OndřejH21L51558 
18ESV Lok Bad schandauG37Julia HänchenD12990819 
19ESV Lok Bad schandauG37Florian HänchenH10202004 
20ESV Lok Bad schandauG37Danielo HänchenH21K440499 
21Charlottenburger TSV G04Katja KaminskiP2236067 
22Kaulsdorfer OLV G05Boeck, AnnikaD1405061 
23Kaulsdorfer OLV G05Boeck, UteD4005076 
24Kaulsdorfer OLV G05Kubald, KatrinD40691502 
25Kaulsdorfer OLV G05Demmig, SvenH40660420 
26Kaulsdorfer OLV G05Boeck, ThomasP205054 
27KOB DěčínLDCPatzeltová LucieD14347882 
28KOB DěčínLDCNehasilová VerčaHDR347916 
29KOB Chemopetrol LitvínovLITKučerka DavidH21K8105 
30KOB TRETRA PrahaTAPHejtmánková KateřinaD21K53640 
31KOB TRETRA PrahaTAPHejtmánková AlenaD5553641 
32KOB TRETRA PrahaTAPHejtmánek VladimírH4553639 
33NORD Slavia Minerva OpavaAOPKošárek PavelH21L52296 
34OB Rozmarýn LitoměřiceDLTReisingerová MartinaD35236061 
35OB Rozmarýn LitoměřiceDLTNedvídková JitkaD555991 
36OB Rozmarýn LitoměřiceDLTNosek PetrH40336778 
37OB Rozmarýn LitoměřiceDLTBabický TomášH608890 
38OK Jiskra Nový BorBORNehasil DavidH21L995805 
39OK Jiskra Nový BorBORDikoš PavelH5050000 
40Originální Vivalín team KadaňKADJandová LenkaD35301670 
41Originální Vivalín team KadaňKADJanda JosefH60301667 
42Post SV Dresden G11Kerstin SaupeD21K2042Bitte frühe Startzeit
43Post SV Dresden G11Jens GrundmannH21K2011Bitte frühe Startzeit
44SG Dittersdorf G14Stoehr, MargittaD606532 
45SG Dittersdorf G14Stoehr, ThomasH606145 
46SK Praga PrahaPGPKožinová JanaD21L502089 
47SK Praga PrahaPGPZelená MarkétaD21L51862 
48SK Praga PrahaPGPVeronika PavlůD35232198 
49SK Praga PrahaPGPKožina ŠtěpánH10L9877 
50SK Praga PrahaPGPKožina PetrH4551632 
51SK Praga PrahaPGPZelený VladimírH6051863 
52SKOB Kralupy n.Vlt.KPYMaňásková JitkaD21L515401 
53SKOB Kralupy n.Vlt.KPYKohlová AlenaD4553182 
54SKOB Kralupy n.Vlt.KPYKohl JiříH35301391 
55SKOB Kralupy n.Vlt.KPYDobeš VáclavH40301374 
56Slavoj Severotuk Ústí nad LabemSULKalenský PavelH21K8128 
57Slavoj Severotuk Ústí nad LabemSULHromádka MiroslavH21L8138 
58Slavoj Severotuk Ústí nad LabemSULMeduna JanH408143 
59Slavoj Severotuk Ústí nad LabemSULPavel LedererH408147 
60Slavoj Severotuk Ústí nad LabemSULPetr DufekH408145 
61SSV Planeta Radebeul G16Kempe, BettinaD451964602 
62SSV Planeta Radebeul G16Wiedenfeld, UteD452087 
63SSV Planeta Radebeul G16Schmalfeld, PetraD502303 
64SSV Planeta Radebeul G16Krüger, RobertH21K500849 
65SSV Planeta Radebeul G16Dittmann, RobertH21L501931 
66SSV Planeta Radebeul G16Wiedenfeld, FrankH50886501 
67SSV Planeta Radebeul G16Härtelt, HelmutH551951308 
68SSV Planeta Radebeul G16Hickethier, ManfredH55336118 
69SSV Planeta Radebeul G16Schmalfeld, TassiloH60300684 
70SSV Planeta Radebeul G16Schindler, UdoH652098 
71SV Bad Düben G17Antje KernD21K236033 
72SV Bad Düben G17Marcel HöbigH21K6370 
73SV Bad Düben G17Henry JahnH4504871 
74SV Bad Düben G17Wilmar KernH65504611 
75SV Vorwärts Leipzig G23Mara StoeckerD107833 
76SV Vorwärts Leipzig G23Karsten StoeckerH402322 
77SV Vorwärts Leipzig G23Evelyn StoeckerP2211494 
78TJ Lokomotiva TepliceLTPPavlová MartinaD10L52925 
79TJ Lokomotiva TepliceLTPKučera TomášH10420429 
80TJ Lokomotiva TepliceLTPŽaloudek JanH14232918 
81TJ Lokomotiva TepliceLTPHulha LukášH1652931 
82TJ Lokomotiva TepliceLTPKučera JindřichH16232904 
83TJ Lokomotiva TepliceLTPŽaloudek MatějH16232917 
84TJ Lokomotiva TepliceLTPEiselt JanH21L52916 
85TJ Lokomotiva TepliceLTPKučera MartinH35232901 
86TJ Lokomotiva TepliceLTPBruner LubošH40420430 
87TJ Lokomotiva TepliceLTPKovář KarelH40420454 
88TJ Lokomotiva TepliceLTPPavel PetrH40420408 
89TJ Lokomotiva TepliceLTPEiselt MilošH5052917 
90TJ Lokomotiva TepliceLTPHulha KarelH5052927 
91TJ Lokomotiva TepliceLTPPetr SwobodaH50232499 
92TJ Spartak První BrněnskáPBMRobotkova LenkaD5552051 
93TJ Spartak První BrněnskáPBMRobotka LiborH5552027 
94TOLF Berlin G24Mark OttoH142008927 
95TOLF Berlin G24Volker OttoH45219339 
96TSV Berlin G25Jürgen KaminskiP4410210 
97USG Chemnitz G28Kümmling, SophieD2004833 
98USG Chemnitz G28Kümmling, NicoH4504836 
99USK PrahaVSPPíchal JanH3552281 
100USV Jena G29Anna FriebeD161612 
101USV Jena G29Marion FriebeD45236489 
102USV TU Dresden G30Nieke, PatriciaD161210495 
103USV TU Dresden G30Drechsel, ElisabethD181930816 
104USV TU Dresden G30Nieke, CorinnaD181280593 
105USV TU Dresden G30Eckardt, CorneliaD21L690719 
106USV TU Dresden G30Horst, BritD21L501902 
107USV TU Dresden G30Drechsel, InesD402005299 
108USV TU Dresden G30Nieke, SabineD402005296 
109USV TU Dresden G30Krüger, AngelikaD552573 
110USV TU Dresden G30Drechsel, JohannesH142015260 
111USV TU Dresden G30Graf, Rickie G.H14440401 
112USV TU Dresden G30Schöne, JakobH16950102 
113USV TU Dresden G30Huhn, JuliusH181516 
114USV TU Dresden G30Boeck, SaschaH21K891013 
115USV TU Dresden G30Olunczek, AndrejH21K1984051 
116USV TU Dresden G30Gossel, HeikoH21L990002 
117USV TU Dresden G30Kundisch, WielandH21L504644 
118USV TU Dresden G30Lenk, AndreasH21L1802201 
119USV TU Dresden G30Neumann, JosefH21L1984123 
120USV TU Dresden G30Lubs, AlexanderH40990001 
121USV TU Dresden G30Drechsel, MichaelH45651114 
122USV TU Dresden G30Nieke, HagenH45630617 
123USV TU Dresden G30Kundisch, DiethardH501210167 
124USV TU Dresden G30Zenker, NorbertH50582249 
125USV TU Dresden G30Conrad, HelmutH60501901 
126USV TU Dresden G30Krüger, HolmH606227 
127USV TU Dresden G30Löwe, PeterH7006155 
128VSK Přírodověda - orientační sportyPVPKohl OndřejH21L301370 
129VSK Slavia TU LiberecVLIMartan JiříH21L8129 
130VŠTJ Stavební fakulta PrahaFSPKrausz MilanH21L8127 



 Tisknout   

Registrations only for Sunday 10/10/2010 ordered by category Minimalizovat
CategoryClubReg. numberNameSportIdent
D10G23 Mara Stoecker7833
D10LLTP0151Pavlová Martina52925
D12G37 Julia Hänchen990819
D14G05 Boeck, Annika05061
D14LDC9750Patzeltová Lucie347882
D16... Knotková Hana  
D16... Nesměráková Barbora 
D16G29 Anna Friebe1612
D16G30 Nieke, Patricia1210495
D18G30 Drechsel, Elisabeth1930816
D18G30 Nieke, Corinna1280593
D20G28 Kümmling, Sophie04833
D21KG11 Kerstin Saupe2042
D21KG17 Antje Kern236033
D21KTAP8462Hejtmánková Kateřina53640
D21LG30 Eckardt, Cornelia690719
D21LG30 Horst, Brit501902
D21LKPY7951Maňásková Jitka515401
D21LPGP6651Kožinová Jana502089
D21LPGP Zelená Markéta51862
D21LSCP8152Košárková Iva51568
D35... Katja -Christine Gross0
D35DLT7251Reisingerová Martina236061
D35KAD7250Jandová Lenka301670
D35PGP6950Veronika Pavlů232198
D40G05 Boeck, Ute05076
D40G05 Kubald, Katrin691502
D40G30 Drechsel, Ines2005299
D40G30 Nieke, Sabine2005296
D45G16 Kempe, Bettina1964602
D45G16 Wiedenfeld, Ute2087
D45G29 Marion Friebe236489
D45KPY6051Kohlová Alena53182
D50G16 Schmalfeld, Petra2303
D55DLT5151Nedvídková Jitka5991
D55G30 Krüger, Angelika2573
D55PBM5451Robotkova Lenka52051
D55SCP5450Zavadilová Naďa336750
D55TAP5452Hejtmánková Alena53641
D60G14 Stoehr, Margitta6532
H10G37 Florian Hänchen202004
H10LTP0000Kučera Tomáš420429
H10LPGP0300Kožina Štěpán9877
H14G24 Mark Otto2008927
H14G30 Drechsel, Johannes2015260
H14G30 Graf, Rickie G.440401
H14LTP9605Žaloudek Jan232918
H16G30 Schöne, Jakob950102
H16LTP9405Hulha Lukáš52931
H16LTP9600Kučera Jindřich232904
H16LTP9505Žaloudek Matěj232917
H18G30 Huhn, Julius1516
H21K... Michal Borák 
H21KG11 Jens Grundmann2011
H21KG16 Krüger, Robert500849
H21KG17 Marcel Höbig6370
H21KG30 Boeck, Sascha891013
H21KG30 Olunczek, Andrej1984051
H21KG37 Danielo Hänchen440499
H21KLIT8202Kučerka David8105
H21KSCP7417Jan Boudny51773
H21KSCP5200Přeček Zdeněk500289
H21KSUL7600Kalenský Pavel8128
H21L... Andreas Spengler500742
H21L... Rychnovský František0
H21LAOP7102Košárek Pavel52296
H21LBOR Nehasil David995805
H21LFSP6700Krausz Milan8127
H21LG16 Dittmann, Robert501931
H21LG30 Gossel, Heiko990002
H21LG30 Kundisch, Wieland504644
H21LG30 Lenk, Andreas1802201
H21LG30 Neumann, Josef1984123
H21LLTP8801Eiselt Jan52916
H21LPVP8600Kohl Ondřej301370
H21LSCP8303Vrabec Ondřej51558
H21LSUL6000Hromádka Miroslav8138
H21LVLI7300Martan Jiří8129
H35... Milan Novotný 
H35KPY6201Kohl Jiří301391
H35LTP6500Kučera Martin232901
H35VSP5202Píchal Jan52281
H40DLT6901Nosek Petr336778
H40G05 Demmig, Sven660420
H40G23 Karsten Stoecker2322
H40G30 Lubs, Alexander990001
H40KPY5701Dobeš Václav301374
H40LTP6501Bruner Luboš420430
H40LTP6102Kovář Karel420454
H40LTP6806Pavel Petr420408
H40SUL6400Meduna Jan8143
H40SUL6602Pavel Lederer8147
H40SUL6501Petr Dufek8145
H45... André Böme0
H45G17 Henry Jahn04871
H45G24 Volker Otto219339
H45G28 Kümmling, Nico04836
H45G30 Drechsel, Michael651114
H45G30 Nieke, Hagen630617
H45PGP6000Kožina Petr51632
H45TAP5802Hejtmánek Vladimír53639
H50BOR Dikoš Pavel50000
H50G16 Wiedenfeld, Frank886501
H50G30 Kundisch, Diethard1210167
H50G30 Zenker, Norbert582249
H50LTP5802Eiselt Miloš52917
H50LTP6001Hulha Karel52927
H50LTP5913Petr Swoboda232499
H55... Stanislav Borák 
H55G16 Härtelt, Helmut1951308
H55G16 Hickethier, Manfred336118
H55PBM5303Robotka Libor52027
H60DLT5001Babický Tomáš8890
H60G14 Stoehr, Thomas6145
H60G16 Schmalfeld, Tassilo300684
H60G30 Conrad, Helmut501901
H60G30 Krüger, Holm6227
H60KAD4701Janda Josef301667
H60PGP Zelený Vladimír51863
H65G16 Schindler, Udo2098
H65G17 Wilmar Kern504611
H70G30 Löwe, Peter06155
HDR... Viola Šafaříková 
HDRLDC Nehasilová Verča347916
P2... Jan Rejnart 
P2... Jan Válka 
P2G04 Katja Kaminski236067
P2G05 Boeck, Thomas05054
P2G23 Evelyn Stoecker211494
P4G25 Jürgen Kaminski410210
 Tisknout   

Categories for Sunday 10/10/2010 without vacants Minimalizovat
CategoryCount
D101
D10L1
D121
D142
D164
D182
D201
D21K3
D21L6
D354
D404
D454
D501
D555
D601
H102
H10L1
H144
H164
H181
H21K11
H21L15
H354
H4011
H458
H507
H554
H607
H652
H701
HDR2
P25
P41
 Tisknout   

Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2010 KOB Děčín Dynnamite DotNetNuke Skins & Modules